7:1-es győzelemmel búcsúztak a U18-asok a tordasi közönségtől

Category: HíreinkUtánpótlás labdarúgás No comments

Véget ért az U18-as bajnokság, a Tordas a 8. helyen zárta a szezont. A Tordas SE utolsó hazai meccsén pedig kiszolgálta a hazai közönséget, ugyanis 7:1 arányban győzte le a Bicske csapatát. Gratulálunk minden játékosnak az embert próbáló idényért, ugyanis a keret nagy része hetente helyt állt az ifi csapatban is, így kétszeres terhelésnek alávetve magát.

Múlt héten azonban igazi örömfocit rendeztek a srácok. Csapatunk a Kiss – Benkő, Szelei, Bán, Kóti B. – Bárányos, Kóti L., Győrfí – Szabó, Bakos, Halász M. összeállításban lépett pályára.

A hazaiak rögtön támadólag léptek fel, ami Bakos révén már a 7.percben meghozta gyümölcsét. A Tordas végig uralta a mérkőzést, a félidőben Halász és Szabó újabb találatának, valamint Bakos duplájának köszönhetően már 4-re nőtt az előny. A csapat azonban végig küzdve a második félidőben is sikeres volt, így Bakos mester hármasig, Szabó dupláig jutott és Bárányos is letette a névjegyét. A bicskeiek gólja a 86. percben már csak a becsület megtartását jelenthette, így Csillag Szilveszter, edző joggal lehetett büszke a játékosokra.

Gratulálunk az egész keretnek, és reméljük, hogy a következő szezonban a változó versenyrendszer már kedvezni fog a csapatnak.