Felnőtt csapatunk 4:2-es vereséget szenvedett Felcsúton

Category: HíreinkFelnőtt labadrúgás

Felcsút - Tordas

Nem sikerült az ismétlés a Puskás Akadémia ellen, így az őszi győzelem ellenére a hazaiak szombaton otthon tartották a 3 pontot.

A szombati NB1-es mérkőzést követően 18:45-től rendezték meg a Puskás Akadémia II. – Tordas felnőtt és U21-es mérkőzéseket a Viszló Transz Megyei 1. osztályú bajnokság 18. fordulójában. A 4 fokos hidegben és esőben zajló találkozó körülményeit némileg nehezítették a gyenge látási viszonyok és a műfüves pályaborítás.

Annak ellenére, hogy a mérkőzés esélyese a Tordas SE volt, a mieink nagyon álmosan kezdték a játékot, így már az első percekben ziccereket alakíthatott ki a Felcsút. Bár az első félidő közepén kezdett kiegyensúlyozottá válni a játék, a hazaiak egy 30 méteres bombagóllal a 36 percben megszerezték a vezetést. A megzavarodó tordasiak védelmét ezt követően már nem volt könnyű áttörni, aminek eredményként a 43 percben ismét betalált a hazai csapat 2:0-ra módosítva a vezetést.

A félidőben vezetőedzőnk, Csillag Szilveszter két sérülés miatt kettős cserére kényszerült Vöröst Fagyal, míg Kőszegit Mezei váltotta. Sajnos a játék képe a második félidő elején sem változott, így a töredezett foci mellett a 71. percben már 4:0 volt az állás. A Tordas ekkor kezdett el ébredni, amelynek köszönhetően zsinóron érkeztek a veszélyes támadások, így Márkus góljaival két perc alatt sikerült 2-re csökkenteni a hátrányt. Az ekkor már idegesen védekező Felcsút védelmét könnyű volt átjátszani, azonban az eredmény már nem módosult, így a vége 4:2 lett. Az ifjúsági mérkőzést 3:1-es győzelemmel zárta a Puskás.

Fontos megjegyezni, hogy a Stumpf Tamás által a mindkét szurkolótábor által vitatottan vezetett mérkőzés összesen 5 vendég és 1 hazai sárgát hozott, melyek egyike sem szabálytalanságból született.

Köszönet emellett a Tordast fáradhatatlanul támogató szurkolóknak, akik a kíméletlen idő ellenére kitartóan buzdították fiainkat.

A következő vasárnap a Tordas SE a Kisláng csapatát fogadja hazai pályán.