Szerencsétlen játékkal ikszeltünk a Bicske ellen

Category: HíreinkFelnőtt labadrúgás No comments

Bár a játék képe szerint egyértelmű mérkőzést láthattunk a gólok száma alapján osztoznunk kellett a pontokon a Bicske ellen a bajnokság 5. fordulójában.

Nagy várakozás előzte meg a sereghajtó Bicske érkezését az elmúlt héten, ugyanis a Polgárdiban győzni tudó gárda bebiztosíthatta volna helyét a felsőházban egy újabb győzelemmel. A szándékot mi sem mutatja jobban, hogy Csillag Szilveszter lényegében a teljes keretből válogathatott, és több játékos sem jutott a padra, hiszen mindenki bizonyítani szeretett volna egyértelműen gyengébb ellenfelünkkel szemben.

A kezdő csapatunk is erős keretnek mutatkozott, amivel egyértelművé tettük, hogy a mai mérkőzésen kizárólag a három pont elfogadható. A meccs ennek megfelelően kezdődött már a második percben egy jobb oldali beadást követően a gólvonalon pattant a labda, amelyet végül a vendégek védői ki tudtak vágni, de nem örülhettek sokáig, ugyanis alig 3 perccel később Endrefalvi tekerte be egy szabadrúgást balról, amely a végül a felső kapufán csattant. Ezt követően is sorra jöttek a helyzetek, de sem Farkas, sem Madaras, sem Vörös nem talált a hálóba, pontosabb az utóbbi, igen, de a játékvezetők végül les miatt érvénytelenítették a találatot. A kezdeti lendület után kicsit visszaesett a játék és bár a Tordas teljesen nyilvánvalóan uralta a mezőnyt, egy kontrát követően a 29 percben a Bicske szerezte meg a vezetést, Oláh találatát követően. Nem kellett sokáig várni az egyenlítéssel, ugyanis a héten születésnapját ünneplő Madaras Kun labdavezetését követően 10 méterről bombázott a kapus fölé 1-1. Bár továbbra is uraltuk a mérkőzést, gól nem esett, így döntetlennel mentek pihenőre a srácok.Tordas - Bicske

Csillag Szilveszter a szünetben kettőt is cserélt Farkast Fagyal, míg a sérült Szmokot Báhidszki váltotta. Továbbra is gőzerővel támadtunk, de gólra 20 perccet kellet várni, ekkor Endrefalvi a jobb oldalon érkezett és pontosan lőtte ki a hosszú alsót megszerezve ezzel a vezetést a hazai csapatnak. A bicskei gárda vagdalkozó játékba kezdett és támadásaik ennek megfelelően nem is sikerültek túl acélosan, de sajnos a Tordas sem tudta tovább növelni a különbséget. A kihagyott helyzetek aztán – ahogy ilyenkor lenni szokott – megbosszulták magukat, és egy szöglet utáni kavarodást követően ismét Oláh volt eredményes, beállítva ezzel a 2:2-es végeredményt a 85. percben.

Sajnos az egyértelmű mérkőzés alapján sem sikerült győzelmet szereznünk, amely a sok hibának és pontatlanságnak, valamint a szerencsétlen játéknak köszönhető. Minden csapat idényében előfordul, hogy egy mérkőzésen “semmi nem jön össze”, nálunk ez a mai találkozó volt, ugyanakkor nincs okunk az aggodalomra, hiszen egy évvel ezelőtt az 5. fordulót követően 3 ponttal álltunk. Ez a szám ma 8.