Hétvégén az U15-ös keretünk 3:2-es sikert ért el a Mány otthonában

Category: HíreinkUtánpótlás labdarúgás No comments

Megszerezte első idegenbeli győzelmét U-15-ös labdarúgó csapatunk.

Vasárnap délelőtt Csabdira utaztunk, ahol a Mányi Sportegyesület fiataljai fogadtak bennünket. Soha nem látott nagy létszámú kerettel (16 fő) vágtunk neki a mérkőzésnek. Bár az első félidőben a szél a hazaiakat támogatta, mégis Tordas szerezte meg a vezetést Mészáros Ottó révén. Örömünk nem tartott sokáig; a lelkes mányi csapat előbb egy  jól eltalált szabadrúgásból egyenlített, majd két perccel később a vezetést is átvették. A félidő hátralévő részében mindkét kapu előtt adódtak veszélyes szituációk, de gól már nem született.

U15-ös keret a Mány elleni mérkőzésen

A szünetben rendeztük sorainkat, mindenki megnyugodott, hiszen érezhető volt, hogy csapatunkat képzettebb labdarúgók alkotják. Támadóbb felállást választottunk. Mivel tudatában voltunk, hogy a szél ezúttal minket fog támogatni, 3-4-3-as szerkezeti változtatással kezdtük a 2. félidőt. Tervünk bevált, előbb Kónya Bálint, majd Kóti Levente is mattolta a hazaiak kapusát. Közben az ellenfél alig-alig jutott el a tordasi kapuig, ha tették is, a védelem, a jól visszazáró középpálya, valamint Györke Norbert kapus hatástalanította a próbálkozásokat. Közben csapatunkból mindenki játéklehetőséghez jutott, helyzeteink is adódtak, de az eredmény már nem változott.

A „kissé ingerült” hazai szurkolók legnagyobb bánatára, azonban a mi legnagyobb örömünkre : Mány-Tordas: 2-3