Játék, amire lehet építkezni.

Category: Híreink

Jó felfogásban lépet pályára felnőtt csapatunk a bajnok esélyes Bicske otthonában.
Első 30 perceben mezőnyjáték folyt a pályán, csapatunk átadta a kezdeményezést a hazai csapatnak, mélyben védekezve zárták le a területeket amivel a Bicskei csapat jól láthatóan nem tudott mit kezdeni, távoli lövések és mezőnyfőlényen kívül. 33 perceb egy kontrát követően Csányi remek egyéni teljesítményének köszönhetően betört a 16 belülre ahol egyértelmű szabálytalanság, egy jogos 11-es maradt el csapatunk javára. 2 percel később már a hazai csapat végezhetett el szögletet, Burucz jól érkezett védhetetlenül csúztata a hosszú sarokba(0-1). A második félidőre teljesen más szemléletben küldte pályára Farkas Zsolt megbízott edző a csapatott. Teljesen feltolta a védekezést, 10 percig folyamatos nyomás alatt tudta tartani a Bicskét a haza csapat alig alig tudta eljuttatni a félpályáig a játékszert, ahogy az lenni szokott a nyomás csak helyzetekben mutatkozott meg egyenlíteni nem tudtunk, 54 perben először jött el a hazai csapat a kapunkig a második félidőben egy szép akció végén Móri lőtte ki a hosszú sarkot (0-2). Csapatunk nem adta fel, folyamatos letámadt ezzel zavarba hozva a Bicskei védelmet aminek meg is lett az eredménye előbb Csányi lopta el Burucz lábáról a labdát és tört kapura, utolsó emberként a gólra törő játékost buktatta a hibázó Burucz értetlenül a játékvezető csak sárga lapot húzta elő.
75 percben a nyomás góllá érett egy szép akció végén Csányi hozta nagy helyzetbe Szmokit aki nem találta el jól a labdát, ami így pont Kun elé került aki nem hibázott(2-1). A hazai csapat idegesé, kapkodott a Tordasi fiúk megérezték a pontszerzés esélyét 80 perben Pongrácz lépett ki egy az egybe a kapussal szembe a hosszún érkezett Csányi üres kapuval szembe azonban a becsúszó Máj óriási mentésének köszönhetően nem egyenlített a Tordas, majd pár perccel később ismét Pongrácz tört be a 16-on belülre de az érkező Szmoki mögé érkezett a beadás. 87 percben egy szilveszteri kabaré jelenetnek köszönhetően Szabó először védeni tudott Berki hátáról a kapufa tetejére esett a labda majd a védő nem tudta hol a labda a szemfüles Katona pedig a gólvonalról a kapuba kotorta.(3-1) Sajnos ezzel a találattal eldőlt a mérkőzés. Összességében a játékosok mindent megtettek a sikerért az utolsó passzok és a pontos befejezés hiányzott, de olyan játékot láthatunk amire bizakodva építkezhetünk. 2-1 után a szerencse és Máj remek becsúszásán múlt hogy nem szereztük meg az 1 pontot!!
03.18-án Enying csapatát fogadjuk hazai pályán 15:00, minden kedves szurkolót szeretettel várunk!