1:1-es döntetlent játszottunk a Velence csapatával

Category: HíreinkFelnőtt labadrúgás

Erősen kezdte a találkozót a Velence, rögtön a mérkőzés elején több veszélyes támadást is vezettek, azonban a Német Józsefet nélkülöző hazai védelem állta a próbát. A találkozó közepe táján kezdett magára találni a Tordas és bár a labdabirtoklás terén a Velence nagy előnnyel rendelkezett, úgy látszott, hogy mindezt nem tudják gólra váltani. A 27. percben azonban a vendégek elverekedték magukat a kapuig, majd Kardos lövésébe Heim csak beleütni tudott, 0:1. a gól jótt tett a mérkőzésnek, felgyorsult a játék, azonban az első félidőben már nem született több találat.
Mind két társaság felébredve érkezett a szünet után, és bár a velenceiek továbbra is többet birtokolták a labdát a Tordas játékán látszott, hogy változtatni kívánnak az eredményen. Mind két oldalon jöttek a lövések, de sem Vörös, sem pedig Király nem talált be. A hazaiak kitartó játéka, azonban meghozta az eredményét, így a kicsit álmosodó Velence hálóját Szmok vette be 16 méterről a 72. percben 1:1. Érdekes módon az ekkor már egyértelmű fizikai fölényben játszó vendégek a mérkőzés vége felé már inkább védekezni kényszerültek, azonban az eredmény már nem változott.
Egy nagyon jó iramú mérkőzésen megérdemelt 1-1 ponttal tértek haza a csapatok, aminek köszönhetően, a Tordas kitartó csapatmunkával értékes pontot szerzett, azonban a Velence hátránya már 13 pontra nőtt a listavezető Iváncsával szemben.